Služby


Oprava frekvenčných meničov

Vďaka naším dlhoročným skúsenostiam s dodávkou a servisom frekvenčných meničov zabezpečujeme opravu fr. meničov všetkých značiek a výkonov bez ohľadu na rok výroby. Medzi najbežnejšie opravy patria výmena koncového stupňa IGBT, budenie IGBT, výmena uCOM alebo len jednoduché prečistenie zvnútra a obnovenie poškodených kontaktov.  Taktiež dokážeme z poškodeného meniča vytiahnuť dáta a preprogramovať do nového meniča. Opravujeme taktiež jednosmerné regulátory, displeje HMI, PLC, napájacie zdroje a mnoho ďalšej priemyselnej elektroniky.

Oprava displejov HMI

Posledné roky je neoddeliteľnou súčasťou stroja ovládací panel HMI, často krát s dotykovým displejom respektíve s kombinovanou obrazovkou: dotyková + tlačidlá. Najčastejšie sa na displeji pokazí len nejaká drobnosť ako podsvietenie, niektoré tlačidlá, dotykové sklo ale ten najhlavnejší program v PLC respektíve nastavenie prostredia HMI a hardvér zostávajú funkčné. Preto býva cenovo a časovo dostupnejšia oprava, ako kúpa nového HMI. Stane sa neraz, že nové HMI nie sú kompatibilné s celým systémom linky a je potrebné buď zháňať starý model alebo urobiť mnohé úpravy. Vo väčšine prípadov je najvhodnejšie nám HMI odoslať bez predošlého pokusu o opravu. Môže to priniesť viac škody ako úžitku. Každopádne vieme si poradiť aj s „rozrobenými“ displejmi.

Autopreprava

Disponujeme dvomi mikrobusmi Renault Trafic s variabilným interiérom a prívesným vozíkom. Maximálny počet prepravovaných osôb jedným autom je 6 a dvomi 11. V prípade prepravy nákladu alebo sťahovania je možné využiť odkladací priestor o rozmeroch podlahy 1,3 x 2,3 metra s výškou 1,35 metra. Prívesný vozík má rozmery 2 x 1,2m. Celková nosnosť tohto vozidla je 800 kg a prívesu 750 kg. Dokážeme zabezpečiť dovoz urgentného tovaru do 24h alebo 48h podľa potreby. Ceny prepravy sú veľmi individuálne a závisia od času a kilometrov, prípadne práce pri nakladaní/vykladaní alebo sťahovaní.